Ons team

Erik Huijzer
Senior Adviseur Arbeidsmarkt
06-1494 5231 e.huijzer@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Margriet de Hoop
Adviseur SterkLeerklimaat en BPV
06-4117 4497 m.de.hoop@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Miranda van Bladel
Projectleider WijkLeerbedrijf en CalibrisCompetent
06-1475 4374 m.van.bladel@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Frank Braaksma
Directeur
06-5140 9749 f.braaksma@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Odile Jaspar
Projectleider WijkLeerbedrijven Rotterdam
06-14753692 o.jaspar@calibrisadvies.nl
Rene 200x200
René van Dijk
Projectleider Welslagen
06-11702938 r.van.dijk@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Anneke Egger
Adviseur Wijkleerbedrijf Den Haag
06-51458135 a.egger@calibrisadvies.nl
Portretten tbv de nieuwe organisatie Calibris advies voor Social Media en website
Sabine Terheggen
Senior adviseur Calibris Academie
06-14536540 s.terheggen@calibrisadvies.nl
Jolanda Potuijt
Adviseur Utrecht, Gederland
06-43235701 j.potuijt@calibrisadvies.nl